Kajuitbed Forrest 90x200 cm met bedhekje en bedlade - beukenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kajuitbed Forrest uit hoogwaardig massief beukenhout. Inclusief lattenbodem van 90x200cm, bedhekje, bedlade.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIFOCOKBRBSR10 |
| Gewicht in kg per stuk | 72.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Kajuitbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Hoogte Product - cm | 68,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,50 cm |
| Breedte Product - cm | 97,50 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Beukenhout |
| Aantal pakketten | 4 |
Het FORREST kajuitbed 90x200cm is een prachtig Belgisch ontwerp gemaakt van hoogwaardige beuk. Met zijn stijlvolle rustieke uitstraling past dit kajuitbed perfect in elk slaapkamerinterieur. Daarnaast biedt dit bed niet alleen een comfortabele slaapplek, maar ook een gezellige zitplek om te ontspannen of te genieten van een rustig moment. Het bed is rondom voorzien van een bedomranding, en een extra hekje aan de voorkant. De bedlade biedt niet alleen een extra slaapplaats voor gasten, maar kan ook gebruikt worden als extra opbergruimte. Investeer in tijdloos design en geniet van de vele voordelen van dit prachtige kajuitbed.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack