Stapelbed Beau 90x190 cm met bureau-roze/dennenhout/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Beau 90x190 cm in dennenhoutdecor, roze en wit, biedt slaapplaatsen voor twee met een geïntegreerd bureau, kledingkast (1 deur, legplank, kledingroede), en open legplanken. Het onderste bed heeft een lade en legplank als nachtkastje. Ladder met antislipstroken voor veilige toegang. Matrassen niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 203.55 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 75 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 1 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geperforeerde bodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM6886 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Breedte Product - cm | 194,00 cm |
| Lengte Product - cm | 241,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 160,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Hout | Dennenhout |
| Aantal pakketten | 8 |
Ontdek het multifunctionele stapelbed Beau in dennenhoutdecor, een perfect mix van stijl en functionaliteit voor elke kinderkamer. Dit bed in een frisse combinatie van roze en wit biedt niet alleen een slaapplaats van 90x190 cm boven en onder, maar ook een geïntegreerd bureau voor twee personen. De slimme indeling omvat een kledingkast met een deur, legplank en kledingroede, en een open legplank aan de voet en zijkant van het bovenste bed. Het onderste bed heeft een handige lade en een legplank die dienstdoet als nachtkastje. De antislip-stroken op de laddertrappen zorgen voor extra veiligheid. Let op: matrassen van 90x190 cm zijn niet inbegrepen. Ideaal voor een georganiseerde en speelse slaapkamer!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman