Tienerbed met opbergruimte Erwan - 221x120x104 cm - Eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dit eenpersoonsbed uit de Erwan-serie biedt praktische opbergruimte in een stijlvol helder wit design.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 76.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 1 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE72004 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 221,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Het Erwan-eenpersoonsbed is niet zomaar een plek om te slapen, het is een slimme oplossing voor ruimtegebrek. Met zijn gestroomlijnde ontwerp maximaliseert het bed de beschikbare ruimte, waardoor je kamer er ruimer uitziet. Geniet van comfortabele nachten en benut tegelijkertijd elke centimeter van je kamer efficiënt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone