Nachttafeltje / poef Maeva - 41x41x41,5 cm - Groene bouclé stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachttafeltje / poef Maeva - 41x41x41,5 cm - Groene bouclé stof
€ 76,95
€ 139,00
Kleur
Veilig betalen
Poef Maeva heeft een bekleding in zachte bouclé-stof en komt in een trendy groene tint.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.7 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIMNPO1093 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 41,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef jouw slaapkamer een upgrade met poef Maeva. Deze poef kan gebruikt worden als extra zitplaats, voetbankje of als trendy nachttafeltje naast het bed, waarmee je jouw boek of telefoon binnen handbereik houdt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's