Tweepersoonsbed Tonight - 180x200cm - met opberglades - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweepersoonsbed Tonight - 180x200cm - met opberglades - eikdecor/zwart
€ 572,60
€ 818,00
Veilig betalen
Het tweepersoonsbed met opberglades Tonight is gemaakt uit spaanplaat in eikdecor en heeft een metalen afwerking aan de handgrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 83.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 180 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH0D034 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 221,00 cm |
| Lengte Product - cm | 212,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 71,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Slaap als nooit tevoren met bed met tweepersoonsbed Tonight. Een goede nachtrust is essentieel en ons bed is ontworpen met dat in gedachten. Dankzij zijn ergonomisch design vormt het bed zich naar de contouren van jouw lichaam. Door de handige opberglades kom je bovendien nooit plaats tekort.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami
Het Franse merk Gami werd in 1960 opgericht door Patrice Gautier en zijn vrouw Annick en is sindsdien één van de Europese marktleiders in de meubelbranche. Het merk werd over de jaren heen vooral bekend door zijn kwaliteit en creativiteit. Gami heeft namelijk al sinds het begin zijn eigen designstudio en –team die er elke dag opnieuw voor zorgen dat jij kan thuiskomen in een interieur dat aan al jouw wensen voldoet, zowel qua smaak, stijl als budget. Neem een kijkje naar onze selectie en laat je omverblazen door al dat moois!
Bekijk alle producten van Gautier - Gami ->
Productvragen
Close in
's