Nachtkastje Dover 1 lade - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Dover 1 lade - zwart
€ 105,00
€ 152,00
Kleur
Veilig betalen
Nachtkastje Dover met zwart esdecor en mat zwart frame. Uitgerust met een lade.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000087997 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 35,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de meubelen uit de Dover collectie richt je je huis in volgens de laatste trends. Dit stoere nachtkastje heeft een frame uit zwart gepoedercoat metaal en een lade en legplank met een zwart esdecor. Plaats het kastje naast je bed om de wekker, een boek, je bril... op te leggen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's