Eenpersoonsbed Maeva met nachttafeltje - 90x200cm - met opbergruimte - groen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eenpersoonsbed Maeva met nachttafeltje - 90x200cm - met opbergruimte - groen
€ 505,95
€ 978,00
Veilig betalen
Eenpersoonsbed Maeva 214x98x105cm uit rubberhout met bekleding in groene boucléstof. Met een opklapbare lattenbodem van 90x200cm. Met bijhorend nachttafeltje Ø41x41,5cm.
Matras niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VIMNCOST0193 |
| Gewicht in kg per stuk | 52.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Lengte Product - cm | 214,00 cm |
| Breedte Product - cm | 139,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Rubberhout |
| Aantal pakketten | 4 |
De collectie Maeva is een stijlvolle toevoeging aan elke slaapkamer. Met zijn unieke bouclé bekleding in groen en afgeronde hoofdbord straalt het bed warmte en gezelligheid uit. De lattenbodem kan eenvoudig omhoog getild worden dankzij het lintmechanisme. Het extra voordeel van opbergruimte onder het bed zorgt voor een opgeruimde slaapkamer. Met een ligoppervlak van 90x200cm is dit bed ideaal voor een tienerkamer of logeerkamer. Het bijhorende nachttafeltje is niet alleen handig om bijvoorbeeld een boek of glas water te plaatsen, maar is ook een leuke eye-catcher. Upgrade je slaapkamer met de zachte bekleding en pastelkleuren van de Maeva collectie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's